Клініка краси AIVA

Клиника красоты Aiva

Розробили веб-сайт для клініка краси AIVA. Інтеграція з Instagram, дві мови, форма зворотного зв’язку, плаваюча контактна кнопка, посилання на соціальні мережі, активні номери телефонів, карта проїзду, кілька десятків інформаційних сторінок з цінами.

Адреса веб-сайту : https://aiva.dp.ua/

Клініка краси AIVA модна і затишна Клініка краси обличчя і тіла для жінок і чоловіків

До Ваших послуг – повний набір безпечних косметологічних і омолоджуючих процедур, прийом лікарів різних спеціальностей і естетичних напрямків. На всі види послуг є медична ліцензія.

У AIVA clinic для Вас працюють досвідчені професіонали своєї справи, використовуються кращі космецевтика і косметика, а також якісне сучасне обладнання провідних світових виробників.

У AIVA clinic Ви завжди отримуєте очікувані, швидко видимі і довго зберігаються естетичні та медичні результати.

Косметологія – це Клініка краси AIVA і великий розділ медицини, який розробляє засоби і методи поліпшення зовнішності людини. Сучасна косметологія здатна поліпшити не тільки якість і зовнішній вигляд шкіри, але і уповільнити процеси старіння, зробити шкіру більш пружною і сяючою, освітлити пігментні плями, скорегувати зморшки і навіть зупинити випадання волосся, змінити форму особи – це практично альтернатива пластичної хірургії.

Також косметологія успішно допомагає в боротьбі з локальними жировими відкладеннями, целюлітом, розтяжками. Різноманітність ін’єкційних методів і стрімкий розвиток апаратної косметології дійсно здатне перетворити людину.

Апаратна косметологія – це Клініка краси AIVA і поліпшують зовнішність процедури, які проводяться за допомогою спеціального обладнання. Багато пристроїв є вдосконалені фізіотерапевтичні апарати, інші спеціально створені для косметологічних цілей. Як приклад: під час процедури радіочастотного ліфтингу середній шар шкіри нагрівається радіочастотними хвилями, що стимулює синтез колагену і викликає омолоджуючий ефект. Також застосовується апарат кріоліполіза – це новітній метод для корекції локальних жирових відкладень і проявів целюліту, при якому руйнуються самі жирові клітини.

Хто такий косметолог?

Косметолог – фахівець із середнім або вищою медичною освітою. Різноманітні сертифікати не говорять про високу кваліфікацію, тому що більшість з них видається на коротких семінарах під час презентації нових препаратів та іншого.

Фахівці без медичної освіти – це косметик-естетисти (НЕ косметологи!). Надавати вони можуть тільки ті послуги, які відносяться до побутових: доглядові процедури, масаж (не лікувальний), корекція і фарбування брів, депіляція.

Косметологи з середньою медичною освітою можуть проводити ін’єкційні процедури за призначенням лікаря: мезотерапію (введення в шкіру мезококтейлів – вітамінів, мікроелементів, амінокислот) і біоревіталізації (в шкіру теж вводяться необхідні препарати, тільки в більш концентрованому вигляді, що забезпечує тривалий ефект).

Крім диплома про освіту, при виборі фахівця зверніть увагу на відгуки та фотографії до і після косметологічних процедур.

Навіщо йти до косметолога?

Косметолог спочатку визначає тип шкіри (нормальний, комбінований, жирний або сухий), потім виявляє можливі проблеми: формування зморшок, знижену пружність, зневодненість, наявність судинних зірочок та інше. Відповідно до потреб шкіри фахівець підбирає програму для домашнього або професійного догляду. Також косметолог дає загальні рекомендації: які вітамінні добавки варто пропити, чи потрібно відвідати інших вузьких фахівців або здати аналізи.

Косметолог допомагає дізнатися про особливості шкіри і зорієнтуватися в величезній різноманітності засобів для догляду: вибрати ті, від яких точно буде позитивний результат, і відмовитися від коштів, які вам протипоказані. Це стосується як домашнього догляду, так і професійних процедур.

Косметолог потрібен також для профілактики старіння шкіри. Ми і Клініка краси AIVA знаходимося на тому етапі розвитку естетичної медицини, коли в наших силах загальмувати процеси старіння і виглядати молодше за свої роки. Так чому б цим не скористатися?

У будь-якому випадку в поліпшенні кольору обличчя, текстури і рельєфу шкіри, додатковому зволоженні потребує абсолютно кожна людина, якщо він піклується про себе і хоче виглядати добре через 10 і 20 років.

Коли косметолог не допоможе?

Так як косметологія – дуже широка область естетичної медицини, лікар-косметолог може вирішити практично всі проблеми, пов’язані з поліпшенням зовнішнього вигляду особи або фігури.

Звичайно, іноді потрібне додаткове звернення до лікарів для комплексного лікування. Про необхідність відвідування інших фахівців вам повідомить лікар-косметолог на первинній консультації.

Важливо пам’ятати, що косметолог НЕ чарівник і результат не виявиться миттєво, якщо тільки мова не йде про ботулінотерапії або філерах. Практично всі процедури повинні проводитися курсом. І дуже важливо розуміти, що домашній догляд і дотримання загальних рекомендацій косметолога в поєднанні з професійними процедурами – запорука краси і здоров’я шкіри на довгі роки.