Клініка краси AIVA

Клиника красоты Aiva

Розробили сайт для клініка краси AIVA. Інтеграція з Instagram, дві мови, форма зворотного зв’язку, контактна кнопка, посилання на соціальні мережі, активні номери телефонів, карта проїзду, кілька десятків інформаційних сторінок з цінами.

Адреса веб-сайту: https://aiva.dp.ua/

Клініка краси AIVA модна та затишна Клініка краси обличчя та тіла для жінок та чоловіків

До Ваших послуг – повний набір безпечних косметологічних та омолоджувальних процедур, прийом лікарів різних спеціальностей та естетичних напрямків. На всі види послуг є ліцензія.

В AIVA clinic для Вас працюють досвідчені професіонали своєї справи, використовуються найкращі космецевтика та косметика, а також якісне сучасне обладнання провідних світових виробників.

В AIVA clinic Ви завжди отримуєте очікувані, швидко видимі естетичні та медичні результати, що довго зберігаються.

Косметологія – це Клініка краси AIVA та великий розділ медицини, що розробляє засоби та методи покращення зовнішності людини. Сучасна косметологія здатна покращити не тільки якість та зовнішній вигляд шкіри, але й уповільнити процеси старіння, зробити шкіру більш пружною та сяючою, освітлити пігментні плями, скоригувати зморшки та навіть зупинити випадання волосся, змінити форму обличчя – це практично альтернатива пластичній хірургії.

Також косметологія успішно допомагає у боротьбі з локальними жировими відкладеннями, целюлітом, розтяжками. Розмаїття ін’єкційних методів та стрімкий розвиток апаратної косметології справді здатне перетворити людину.

Апаратна косметологія – це Клініка краси AIVA і процедури, що поліпшують зовнішність, які проводяться за допомогою спеціального обладнання. Багато пристроїв є удосконалені фізіотерапевтичні апарати, інші спеціально створені для косметологічних цілей. Як приклад: під час процедури радіочастотного ліфтингу середній шар шкіри нагрівається радіочастотними хвилями, що стимулює синтез колагену та викликає омолоджуючий ефект. Також застосовується апарат кріоліполізу – це найновіший метод для корекції локальних жирових відкладень та проявів целюліту, при якому руйнуються самі жирові клітини.

Хто такий косметолог?

Косметолог – спеціаліст із середньою або вищою медичною освітою. Різноманітні сертифікати не говорять про високу кваліфікацію, тому що більшість із них видається на коротких семінарах під час презентації нових препаратів та іншого.

Фахівці без медичної освіти – це косметик-естетисти (не косметологи!). Надавати вони можуть тільки ті послуги, які належать до побутових: доглядові процедури, масаж (не лікувальний), корекція та фарбування брів, депіляція.

Косметологи із середньою медичною освітою можуть проводити ін’єкційні процедури за призначенням лікаря: мезотерапію (введення в шкіру мезококтейлів — вітамінів, мікроелементів, амінокислот) та біоревіталізацію (у шкіру теж вводяться необхідні препарати, лише у більш концентрованому вигляді), що забезпечує тривалий ефект.

Окрім диплома про освіту, при виборі спеціаліста зверніть увагу на відгуки та фотографії до та після косметологічних процедур.

Навіщо йти до косметолога?

Косметолог спочатку визначає тип шкіри (нормальний, комбінований, жирний або сухий), потім виявляє можливі проблеми: формування зморшок, знижену пружність, зневодненість, наявність судинних зірочок та інше. Відповідно до потреб шкіри фахівець підбирає програму для домашнього або професійного догляду. Також косметолог дає загальні рекомендації: які вітамінні добавки варто пропити, чи потрібно відвідати інших вузьких спеціалістів, чи здати аналізи.

Косметолог допомагає дізнатися про особливості шкіри та зорієнтуватися у величезній різноманітності засобів для догляду: вибрати ті, від яких точно буде позитивний результат, та відмовитися від засобів, які вам протипоказані. Це стосується як домашнього догляду, так і професійних процедур.

Косметолог потрібний також для профілактики старіння шкіри. Ми та Клініка краси AIVA знаходимося на тому етапі розвитку естетичної медицини, коли в наших силах загальмувати процеси старіння та виглядати молодше за свої роки. То чому б цим не скористатися?

У будь-якому випадку поліпшення кольору обличчя, текстури та рельєфу шкіри, додаткового зволоження потребує абсолютно кожна людина, якщо вона піклується про себе і хоче виглядати добре через 10 і 20 років.

Коли косметолог не поможе?

Оскільки косметологія — дуже широка сфера естетичної медицини, лікар-косметолог може вирішити практично всі проблеми, пов’язані з покращенням зовнішнього вигляду обличчя або фігури.

Звичайно, іноді потрібне додаткове звернення до лікарів для комплексного лікування. Про необхідність відвідування інших фахівців вам повідомить лікар-косметолог на первинній консультації.

Важливо пам’ятати, що косметолог не чарівник і результат не проявиться миттєво, якщо тільки не йдеться про ботулінотерапію або філерів. Майже всі процедури повинні проводитися курсом. І дуже важливо розуміти, що домашній догляд та дотримання загальних рекомендацій косметолога у поєднанні з професійними процедурами – запорука краси та здоров’я шкіри на довгі роки.